Reklama

Jeżdził dookoła stacji paliw. Był pijany

05/09/2023 14:32

1,5 promila miał w organizmie 20-latek, który jeździł motorowerem po placu dokoła stacji paliw w Kolnie. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Zgłoszenie w tej sprawie policjanci z Kolna otrzymali wczoraj w nocy. 

-  Kiedy policjanci przyjechali na miejsce mężczyzna był już "w rękach" zgłaszających. Z relacji pracowników stacji paliw wynikało, że kierowca motoroweru najpierw wypił alkohol, a następnie wsiadł na swój pojazd i zaczął jeździć wokół stacji benzynowej. Przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem wykazało, że 20-letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego miał 1,5 promila alkoholu w organizmie - informuje KPP w Kolnie.

Młodemu mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości