Reklama

Jula nominowana do „SuperJedynek”!

18/04/2013 05:17

Julita Jula Fabiszewska została nominowana w Plebiscycie Super Jedynki 2013. 22 – letnia łomżanka ma szansę zdobyć statuetki w dwóch kategoriach – „Super Artystka” i „Super Przebój”. W drugiej, nominację otrzymała za singiel - „Za każdym razem”, który pochodzi z debiutanckiej płyty wokalistki - „Na krawędzi”. 

Aby zwyciężyć, Jula będzie musiała pokonać m.in. takich artystów jak – Maria Peszek, Ania Dąbrowska czy Monika Brodka.

To czy młodej łomżance uda się wywalczyć statuetkę zależy od ilości wysłanych smsów. W pierwszym etapie konkursu swoje głosy mogą oddać słuchacze Programu I Polskiego Radia i czytelnicy „SuperExpressu”. Głosowanie rozpoczęło się 15 kwietnia i potrwa do 10 maja. Artyści, którzy zdobędą najwięcej smsów, przejdą do drugiego etapu.  Ten potrwa od 20 maja do 13 czerwca na stronie internetowej - festiwalopole.tvp.pl.

Reklama

Rozdanie „SuperJedynek” odbędzie się 15. czerwca podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Ten będzie miał miejsce już po raz pięćdziesiąty.

Na Julę można zagłosować wysyłając smsy na numery podane poniżej:

SuperArtystka SMS na nr 7242 o treści: ArtystKa.5,

SuperPrzebój SMS o treści SUP...ER.5

(koszt 2,46 zł z VAT) 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości