Reklama

Julian ma nowy klub

W poprzednim sezonie występował w ŁKS-ie Łomża. Teraz zagra w V lidze.

Julian Mordasiewicz w minionych rozgrywkach rozegrał 13 meczów (298 minut) w III lidze. 12 raz wchodził na boisko z ławki rezerwowych, a raz zagrał od pierwszej do ostatniej minuty (ostatni mecz sezonu - 3:0 z Pilicą Białobrzegi).

19-latek jest wychowankiem Górnika Wałbrzych. Występował w drużynach młodzieżowych AKS-u SMS Łódź oraz rezerwach ŁKS-u Łódź. W tym sezonie będzie reprezentował barwy klubu z Ostrołęki. Julian zadebiutował w przegranym 2:4 meczu z Huraganem Wołomin. Wszedł na boisko po zmianie stron.

Reklama

fot. Narew Ostrołęka

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości