Reklama

Jutro wchodzą na ul. Woj. Polskiego

23/06/2014 09:02

Jeśli do pracy musisz przejechać przez ul. Woj. Polskiego, jutro wyjdź z domu wcześniej. Od rana zamknięty będzie jeden pas ulicy- od ronda św. Brunona w kierunku Ostrołęki. Prace remontowe potrwają co najmniej przez tydzień.

Remont nawierzchni będzie prowadziło Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Drogowcy zamkną pas w kierunku Ostrołęki, od ronda św. Brunona. Zwężenie jezdni odczują wszyscy kierowcy, bo ruch na remontowanym odcinku będzie odbywał się wahadłowo.

Drogowcy planują sfrezować najbardziej zniszczoną warstwę nawierzchni i wylać nową. Prace obejmą oba pasy ruchu i potrwają do końca czerwca.

Prawdopodobnie na początku lipca na przeciwny fragment Woj. Polskiego- od ronda Kościuszki w kierunku ul. Polowej- wejdą zaś drogowcy z BIK- Projekt. Łomżyńska firma wygrała przetarg na modernizacją tego odcina ulicy. Prace pochłoną ok. 1,3 mln złotych.

Reklama

Równoczesne remonty na niemal wszystkich arteriach komunikacyjnych miasta nie pozostawiają złudzeń- korków w Łomży nie unikniemy.

Już ostatni weekend udowodnił, że ruch wahadłowy na obu mostach- Hubala i przy ul. Zjazd- niemal doszczętnie zablokował miasto. Kierowcy jadący od strony Piątnicy, na wjazd na rondo Kościuszki czekali nawet ponad godzinę. Ruchem kierowali policjanci.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości