Reklama

Juwenalia pod chmurką nie tylko dla studentów [VIDEO i FOTO]

07/06/2014 08:35

Tydzień Kultury Studenckiej już za nami. Łomżyńscy żacy poza dobrą zabawą zorganizowaną dla siebie, zaprosili do zabawy mieszkańców Łomży i okolic. Na wczorajszy finałowy koncert odbywający się przy Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości przybyło setki osób. Zgromadzeni na placu mieli okazję pobawić się przy zespołach disco polo, reggae czy hip hop.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 18, a pierwszym zespołem na deskach juwenaliowej sceny był "BOYS". Lecz to co dobre szybko się kończy, a żacy z łomżyńskiej państwówki zabiorą się teraz za sesję.

Więcej o samej imprezie w naszym materiale video!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości