Reklama

Już jutro PIANA PARTY w Nowogrodzie. Powyżej 30 lat - wstęp gratis!

13/08/2014 10:59

Koncertowe imprezy organizowane w każdą niedzielę w Nowogrodzie przy Hotelu Zbyszko mają się bardzo dobrze, a po opiniach uczestników można stwierdzić, że podoba im się ten sposób spędzania wakacyjnego czasu. Z okazji długiego weekendu organizatorzy imprez w Nowogrodzie postanowili w ten czwartek przygotować jednak coś zupełnie innego! 

Piana Party - czyli impreza podczas, której bawić się będzie można w tysiącach litrów pachnącej piany - przeznaczonej na takie właśnie imprezy. Sam pomysł cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a organizator zapewnia, że będzie to bardzo udana impreza. 

- Piątek jest dniem wolnym, więc warto odwiedzić Nowogród i bawić się razem z nami na piana party. Do tego grać będziemy muzykę przekrojową, gdzie każdy odnajdzie cos dla siebie- mówi organizator letnich imprez w Nowogrodzie - Paweł Berent

Start imprezy 20:00. 
Bilety:
Do 21:00 - 10zł / po 21:00 - 15zł

Studenci z ważną legitymacją do 21:00 - GRATIS
Wszyscy powyżej 30 lat - gratis całą noc. 

A już w najbliższą niedzielę w Nowogrodzie koncert zespołu Afterparty.

Reklama

Zapraszamy

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości