Sebastian Zieleniecki będzie pracować w Akademii Piłkarskiej Lider Łomża.
30-latek w przeszłości grał w Widzewie Łódź, US Cremonese we Włoszech, Hallescher oraz Kickers Offenbacher w Niemczech. Zieleniecki będzie łączył występy w ŁKS-ie z pracą szkoleniową.
Sebastian jest w trakcie kursu trenerskiego UEFA B. Doświadczenie piłkarskie zdobyte w piłce seniorskiej w klubach włoskich i niemieckich będzie wartością dodaną dla młodych piłkarzy AP Lidera.
Powodzenia!
fot. ŁKS Łomża