Reklama

Kapitan ŁKS-u w nowym klubie! Będzie trenerem

Sebastian Zieleniecki będzie pracować w Akademii Piłkarskiej Lider Łomża.

30-latek w przeszłości grał w Widzewie Łódź, US Cremonese we Włoszech, Hallescher oraz Kickers Offenbacher w Niemczech. Zieleniecki będzie łączył występy w ŁKS-ie z pracą szkoleniową.

Sebastian jest w trakcie kursu trenerskiego UEFA B. Doświadczenie piłkarskie zdobyte w piłce seniorskiej w klubach włoskich i niemieckich będzie wartością dodaną dla młodych piłkarzy AP Lidera.

Powodzenia!

fot. ŁKS Łomża

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/07/2025 20:00
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości