Reklama

Karambol na moście Hubala. Wszystkiemu winna gołoledź [FOTO]

18/11/2018 08:47

Trzy osoby trafiły do szpitala po porannym wypadku na moście Hubala. Doszło tu do zderzenia czterech samochodów osobowych. W tej chwili most jest nieprzejezdny. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 8.

Z relacji świadków wynika, że kierowca bwm stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierkę i stanął na środku jezdni. Na bardzo śliskiej nawierzchni doszło do kolejnych, niekontrolowalnych kraks aut. Audi uderzyło w mercedesa, a mercedes w forda. Ostatecznie trzy osoby trafiły do szpitala.

W tym samym czasie doszło do wypadku na obwodnicy Stawisk - kierujący autem z lawetą, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w barierki oddzielające dwa pasy ruchu.

Reklama

Według prognoz białostockich synoptyków przewiduje się dziś miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości