Trzy osoby trafiły do szpitala po porannym wypadku na moście Hubala. Doszło tu do zderzenia czterech samochodów osobowych. W tej chwili most jest nieprzejezdny. Na miejscu pracują służby ratownicze.
Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 8.
Z relacji świadków wynika, że kierowca bwm stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierkę i stanął na środku jezdni. Na bardzo śliskiej nawierzchni doszło do kolejnych, niekontrolowalnych kraks aut. Audi uderzyło w mercedesa, a mercedes w forda. Ostatecznie trzy osoby trafiły do szpitala.
W tym samym czasie doszło do wypadku na obwodnicy Stawisk - kierujący autem z lawetą, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w barierki oddzielające dwa pasy ruchu.
Według prognoz białostockich synoptyków przewiduje się dziś miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź.