Trzy samochody osobowe zderzyły się na ul. Sikorskiego w Łomży. Do zdarzenia doszło przed skrzyżowaniem z ul. Różaną. Do szpitala trafiła jedna z pasażerek.
Do zdarzenia doszło przed godziną 18.
Prawdopodobnie kierowca rozpędzonego dodga wjechał w strojące przed skrzyżowaniem na „czerwonym” volkswageny – tourana i passata. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.
Na miejscu pracują policjanci i ustalają okoliczności zdarzenia.