Reklama

Karambol na Sikorskiego. Pasażerka w szpitalu [FOTO]

12/04/2019 18:56

Trzy samochody osobowe zderzyły się na ul. Sikorskiego w Łomży. Do zdarzenia doszło przed skrzyżowaniem z ul. Różaną. Do szpitala trafiła jedna z pasażerek.

Do zdarzenia doszło przed godziną 18.

Prawdopodobnie kierowca rozpędzonego dodga wjechał w strojące przed skrzyżowaniem na „czerwonym” volkswageny – tourana i passata. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci i ustalają okoliczności zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości