18 stycznia pierwszy mecz w okresie przygotowawczym zagrają piłkarze ŁKS-u.
Podopieczni Marcina Płuski zmierzą się na wyjeździe z drugoligową Pogonią Siedlce. Z kolei 25 stycznia do Łomży przyjedzie Stomil Olsztyn. Znamy terminy spotkań gier kontrolnych biało-czerwonych. Pierwsza zajęcia naszych odbędą się 7 stycznia.
PLAN SPARINGÓW ŁKS-u
18.01., Pogoń Siedlce (wyjazd)
25.01., Stomil Olsztyn (dom)
01.02., Wigry Suwałki (dom)
08.02., KS CK Troszyn (wyjazd)
08.02., Talent Warszawa (dom)
15.02., Jagiellonia II Białystok (wyjazd)
22.02., Polonia Warszawa (wyjazd)
fot. Gosiewski Fotografia