Reklama

Kierowca autobusu na podwójnej ciągłej

29/08/2018 10:06

Funkcjonariusze policji zarejestrowali wczoraj kamerą niedozwolony manewr kierowcy autobusu, w którym podróżowało piętnastu pasażerów. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, 64 latek odpowie teraz przed sądem. Kierowca swój manewr tłumaczył tym, że "goni go czas”.

Wczoraj, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kolnie pełnili służbę na drodze krajowej numer 63 radiowozem wyposażonym w wideorejestrator. Około godziny 11.00 w miejscowości Borkowo, zauważyli jak kierowca autobusu wyprzedzał inny pojazd w rejonie skrzyżowania i na łuku drogi jednocześnie najeżdżając na linię podwójną ciągłą. 

Policjanci z "drogówki" natychmiast zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. Okazało się, że w autobusie jechało piętnastu pasażerów. Kierowca swój manewr tłumaczył tym, że "goni go czas". 64-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy. Za popełnione wykroczenia, które stwarzały realne zagrożenie dla przewożonych pasażerów kierowca odpowie teraz przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości