Reklama

Kierowca pił piwo w trakcie jazdy! Wpadł w Miastkowie

26/09/2023 11:59

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali kierowcę będącego w stanie po użyciu alkoholu. Mundurowym powiedział, że jadąc z Ostrołęki w kierunku Miastkowa w międzyczasie pił piwo.

Nieodpowiedzialny kierowca wpadł wczoraj wieczorem. Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali go do kontroli na DK61 w Miastkowie. 

- Jak się okazało siedzący za kierownicą mężczyzna był w stanie po użyciu alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że ma blisko 0,4 promila alkoholu w organizmie - informuje łomżyńska policja. - 31-latek powiedział policjantom, że jadąc z Ostrołęki w kierunku Miastkowa w miedzy czasie pił piwo. Mundurowi w wewnętrznej kieszeni drzwi od strony kierowcy znaleźli otwartą butelkę z piwem.

Reklama

To nie koniec kłopotów kierowcy. Okazało się, że mieszkaniec Ostrołęki ma 3 letni zakaz kierowania pojazdami.

- Został orzeczony w kwietniu tego roku za jazdę w stanie nietrzeźwości. Samochód mężczyzny został odholowany na parking, a 31-latek odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności - dodaje policja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości