Kierująca fiatem panda trafiła do szpitala po tym, jak jej auto dachowało i wylądowało w rowie. Do zdarzenia doszło o godzinie 16.30 w miejscowości Miastkowo na drodze krajowej nr 61.
Zespół prasowy podlaskiej policji w tej chwili nie wypowiada się na temat szczegółów wypadku. Informuje tylko, że kierująca fiatem panda w wyniku zdarzenia z oplem trafiła do łomżyńskiego szpitala. Na miejscu ustaliliśmy, że w chwili wypadku poszkodowana skręcała na swoją posesję.
Na miejscu pracują funkcjonariusze łomżyńskiej drogówki. Ruch na drodze Łomża – Ostrołęka odbywa się wahadłowo.