Piłkarze ŁKS-u II wygrali kolejny mecz w Klasie Okręgowej. Zespół Tomasza Staniórskiego rozbił aż 8:1 Bociana Boćki.
Łomżanie triumfowali po raz dziewiętnasty w sezonie. Co więcej, powiększyli przewagę nad drugą Pomorzanką Sejny do ośmiu punktów. Wicelider przegrał 0:1 z trzecim w tabeli GKS-em Gródek. W dodatku nasi mają o jeden mecz rozegrany mnie.
Bohaterem spotkania był Łukasz Kijek. 17-latek zdobył cztery gole. Po 21 meczach ma na koncie 27 trafień i do lidera - Jana Kacprowskiego traci zaledwie jednego gola.
- To był mecz jakich wiele w tej lidze. Pojechaliśmy i zagraliśmy mecz, który wygraliśmy wysoko. Za nami kolejny dzień w pracy - zażartował Staniórski.
Reklama
Bocian Boćki - ŁKS II Łomża 1:8 (0:3)
Bramki: Kijek 17', 31', 87', 90+3', Domański 21', Proniewski 50', 55', Bagiński 90'
fot. Roman Lemański