Reklama

Kino niezależne na łomżyńskich bulwarach

11/08/2014 06:31

- Zanim weszliśmy na plan to minęło trzy i pół roku. Trzy lata zajęło dopieszczenie scenariusza, a samo nagranie to było 17 dni zdjęciowych - mówił Hubert Gotkowski, niezależny filmowiec nowego pokolenia, podczas spotkania w ramach Letniego Kina Festiwalowego na łomżyńskich bulwarach. Była to już druga odsłona kina pod chmurką w Łomży.

Widzowie zgromadzeni w Ogródku nad Narwią zapoznali się z kolejnymi filmami dokumentalnymi z festiwalu Multimedia Happy End. Zaprezentowano „Szybką forsę” oraz „Drewniany”.

Głównym punktem programu był pokaz filmu „Bobry” grupy DDN, która tworzy filmy niezależne oraz spotkanie z realizatorami Hubertem Gotkowskim i Marcinem Kabajem. Podczas rozmowy przyznali oni, że w Polsce bardzo trudno robi się coś niezależnego i tak naprawdę zawodowo zajmują się czymś innym. Wszystko po to, żeby móc zrealizować film.

Reklama

Na odwiedzających kino czekały polskie jabłka oraz próbki kosmetyków.

Kolejny pokaz filmów odbędzie się już 15 sierpnia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości