Mieszkańcy Łomży i regionu ponownie będą mogli korzystać z oferty kina samochodowego. Wrześniowe i październikowe seanse będą odbywały się na parkingu Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Nowością mają być specjalne propozycje dla dzieci i młodzieży.
- Pomysł Letniego Kina Plenerowego dla zmotoryzowanych kinomanów przypadł do gustu naszym mieszkańcom, dlatego postanowiłem, że będziemy go kontynuować jesienią – mówi prezydent Mariusz Chrzanowski zapraszając na wrześniowe i październikowe seanse, które będą odbywały się na parkingu PWSiIP.
We wrześniowym repertuarze znajdą się głównie propozycje skierowane do dzieci i młodzieży oraz nieznane szerszej publiczności kino skandynawskie. Seanse październikowe mają obfitować w kino grozy. Filmy będzie można obejrzeć w każdą sobotę września i października na parkingu PWSIiP przy ul. Akademickiej 1.
