Reklama

Kino samochodowe wraca do Łomży. Znamy szczegóły

20/08/2020 09:45

Mieszkańcy Łomży i regionu ponownie będą mogli korzystać z oferty kina samochodowego. Wrześniowe i październikowe seanse będą odbywały się na parkingu Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Nowością mają być specjalne propozycje dla dzieci i młodzieży.

- Pomysł Letniego Kina Plenerowego dla zmotoryzowanych kinomanów przypadł do gustu naszym mieszkańcom, dlatego postanowiłem, że będziemy go kontynuować jesienią – mówi prezydent Mariusz Chrzanowski zapraszając na wrześniowe i październikowe seanse, które będą odbywały się na parkingu PWSiIP.

We wrześniowym repertuarze znajdą się głównie propozycje skierowane do dzieci i młodzieży oraz nieznane szerszej publiczności kino skandynawskie. Seanse październikowe mają obfitować w kino grozy.  Filmy będzie można obejrzeć w każdą sobotę września i października na parkingu PWSIiP przy ul. Akademickiej 1.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości