Reklama

Kolejna edycja konkursu „Najlepszy w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych”

19/04/2024 11:52

23 kwietnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja konkursu poświęconego przyszłym mechanikom. W rywalizacji wezmą udział placówki edukacyjne z Łomży, Ostrołęki, Białegostoku, Piszu, Ełku, Wysokiego Mazowieckiego, Kolna i Moniek.

Już 23 kwietnia będziemy mogli obserwować zmagania najzdolniejszych uczniów z całego naszego regionu w konkursie pod nazwą „Najlepszy w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych”, który odbędzie się w placówce CKZiU przy ulicy Przykoszarowej 22.

Wydarzenie zostanie zorganizowane przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łomży oraz Podlaską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Białymstoku. 

W tym roku  zaproszenie zostało skierowane  do uczniów szkół branżowych I stopnia, techników o profilu mechanik pojazdów samochodowych z całego naszego regionu. Swoje uczestnictwo potwierdziły placówki edukacyjne z Łomży, Ostrołęki, Białegostoku, Piszu, Ełku, Wysokiego Mazowieckiego, Kolna i Moniek zgłaszając 2-osobowe reprezentacje. 

Reklama

Harmonogram wydarzenia:

  • 9.00 - przybycie i rejestracja uczestników
  • 9.30 - powitanie gości, losowanie numerów zespołów
  • 10.00 - 11.00 - test teoretyczny
  • 11.00 - 14.00 - konkurencje praktyczne
  • ok. godz. 14.30  - ogłoszenie wyników, rozdanie nagród, podziękowania/obiad

Konkurs odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego. 

 

 

 

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/04/2024 14:48
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości