23 kwietnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja konkursu poświęconego przyszłym mechanikom. W rywalizacji wezmą udział placówki edukacyjne z Łomży, Ostrołęki, Białegostoku, Piszu, Ełku, Wysokiego Mazowieckiego, Kolna i Moniek.
Już 23 kwietnia będziemy mogli obserwować zmagania najzdolniejszych uczniów z całego naszego regionu w konkursie pod nazwą „Najlepszy w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych”, który odbędzie się w placówce CKZiU przy ulicy Przykoszarowej 22.
Wydarzenie zostanie zorganizowane przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łomży oraz Podlaską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Białymstoku.
W tym roku zaproszenie zostało skierowane do uczniów szkół branżowych I stopnia, techników o profilu mechanik pojazdów samochodowych z całego naszego regionu. Swoje uczestnictwo potwierdziły placówki edukacyjne z Łomży, Ostrołęki, Białegostoku, Piszu, Ełku, Wysokiego Mazowieckiego, Kolna i Moniek zgłaszając 2-osobowe reprezentacje.
Harmonogram wydarzenia:
Konkurs odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego.