Sobotni poranek rozpoczął się od tragedii. Na drodze krajowej nr 53 w miejscowości Antonie życie stracił młody kierowca seata.
Do tragedii doszło w sobotę nad ranem przed godz. 5.00. Z nieustalonych do tej pory przyczyn osobowy seat wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Autem podróżował młody mężczyzna, w środku prawdopodobnie nie było pasażerów. Kierowca nie przeżył wypadku.
Przez kilka godzin ruch na drodze był utrudniony.
- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 21-letni ostrołęczanin, kierujący seatem, jechał od strony Kadzidła w kierunku Ostrołęki. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na prawe pobocze, następnie na lewą część jezdni, zjechało do rowu i prawą stroną uderzyło w drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca zginął na miejscu – informuje portal www.moja-ostroleka.pl asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.
Dzisiejsza śmierć młodego kierowcy to kolejna tragedia, do której doszło w tym tygodniu na drodze krajowej nr 53.
Do dramatycznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek (24.06) w miejscowości Myszyniec Stary. Auto osobowe zostało doszczętnie zmiażdżone przez ciężarówkę. Na miejscu śmierć poniosły dwie kobiety. Niestety, w szpitalu zmarło dziecko biorące udział w zdarzeniu.