Reklama

Kolejna tragedia na DK53. Nie żyje młody kierowca! [FOTO]

29/06/2019 12:46

Sobotni poranek rozpoczął się od tragedii. Na drodze krajowej nr 53 w miejscowości Antonie życie stracił młody kierowca seata.

Do tragedii doszło w sobotę nad ranem przed godz. 5.00. Z nieustalonych do tej pory przyczyn osobowy seat wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Autem podróżował młody mężczyzna, w środku prawdopodobnie nie było pasażerów. Kierowca nie przeżył wypadku.

Przez kilka godzin ruch na drodze był utrudniony.

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 21-letni ostrołęczanin, kierujący seatem, jechał od strony Kadzidła w kierunku Ostrołęki. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na prawe pobocze, następnie na lewą część jezdni, zjechało do rowu i prawą stroną uderzyło w drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca zginął na miejscu – informuje portal www.moja-ostroleka.pl  asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Reklama

Dzisiejsza śmierć młodego kierowcy to kolejna tragedia, do której doszło w tym tygodniu na drodze krajowej nr 53.

Do dramatycznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek (24.06) w miejscowości Myszyniec Stary. Auto osobowe zostało doszczętnie zmiażdżone przez ciężarówkę. Na miejscu śmierć poniosły dwie kobiety. Niestety, w szpitalu zmarło dziecko biorące udział w zdarzeniu.

fot. moja-ostroleka.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości