Reklama

Kolejne auto w rowie za Morgownikami! Kobieta w szpitalu [FOTO]

17/07/2019 17:39

Tym razem seicento wpadło do rowu na DW645! Kobieta kierująca pojazdem trafiła do szpitala. W tym samym miejscu, ale trochę wcześniej, do tego samego rowu wpadło volvo!

Na Drodze Wojewódzkiej nr 645, tuż za Morgownikami, do rowu wpadło seicento, które wcześniej zderzyło się z audi. Seicento podróżowała kobieta, która po zbadaniu przez zespół ratownictwa medycznego została zabrana do szpitala. Okoliczności zdarzenia ostatecznie wyjaśnią obecni na miejscu policjanci.

Dwie osoby podróżujące audi nie zgłaszały dolegliwości. Na miejscu pracuje jeszcze zastęp OSP, pomagając policji w kierowaniu ruchem. 

Co ważne, dokładnie w tym samym miejscu po godz. 14:00 do rowu wpadło volvo! Autem podróżowała kobieta z piątką dzieci. 
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości