11-letni chłopiec został przewieziony do szpitala, po tym jak został potrącany na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z ul. Wojska Polskiego w Łomży.
Do zdarzenia doszło dziś tuż po godzinie 17.
Według wstępnych informacji jadący ul. Wojska Polskiego od strony Ostrołęki hyundai tucson na skrzyżowaniu z ul. Sikorskiego skręcał w prawo. Prawdopodobnie mijając przejście dla pieszych nie zauważył nastolatków. Doszło do zderzenia. W wyniku wypadku 11-letni chłopiec trafił do szpitala.
Na miejscu pracują policjanci , którzy wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia.