Reklama

Kolejne potrącenie młodego rowerzysty [FOTO]

25/06/2019 18:05

11-letni chłopiec został przewieziony do szpitala, po tym jak został potrącany na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z ul. Wojska Polskiego w Łomży.

Do zdarzenia doszło dziś tuż po godzinie 17.

Według wstępnych informacji jadący ul. Wojska Polskiego od strony Ostrołęki hyundai tucson na skrzyżowaniu z ul. Sikorskiego skręcał w prawo. Prawdopodobnie mijając przejście dla pieszych nie zauważył nastolatków. Doszło do zderzenia. W wyniku wypadku 11-letni chłopiec trafił do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci , którzy wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości