Reklama

Kolejny problem na łomżyńskich drogach

04/07/2014 15:03

W najbliższy poniedziałek, o czym już pisaliśmy rozpocznie się przebudowa ronda na Placu Tadeusza Kościuszki i związane z tym utrudnienia dla kierowców . Teraz okazuję się, że na ten dzień wyłączone z ruchu zostanie skrzyżowanie ul. Sikorskiego z ul. Strażacką. 

Utrudnienia dla kierowców będą spowodowane koniecznością pozbycia się występujących na skrzyżowaniu włazów kanałowych i wykonaniem warstwy ścieralnej.
 
- Inwestycja jest realizowana w ramach przebudowy ulicy Sikorskiego w Łomży na odcinku od ulicy Wojska Polskiego do ul. Nowogrodzkiej i zalicza się do zadania pn. „Usprawnienie drogowych połączeń regionalnych w granicach Łomży – etap II”– mówi Łukasz Czech z WOiO Urzędu Miejskiego w Łomży.

Projekt jest współfinansowany z funduszy europejskich w zakresie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013.

Objazd będzie poprowadzony ulicą Strażacką do ul. Wojska Polskiego. Prace potrwają ponad tydzień.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości