W rozegranym dzisiaj sparingu w Białymstoku ŁKS 1926 Łomża zremisował z drugoligowym zespołem Ruchu Wysokie Mazowieckie. Wszystkie bramki padły już w pierwszej połowie.
Tym razem rywal biało-czerwonych był bardziej wymagający. Zawodnicy Ruchu zdaniem wielu prezentowali wyższą klasę, natomiast nasz zespół zademonstrował ambicje i wolę walki. Ostatecznie po kilku sytuacjach podbramkowych mecz zakończył się wynikiem 2:2.
Pierwotnie spotkanie miało się rozpocząć o godzinie 10, ale jak się okazało murawa nie została należycie przygotowana. Boisko z pomocą samych zawodników odśnieżano ponad dwie godziny.
Kolejny mecz podopieczni Mirosława Dymka rozegrają już w najbliższą środę 23 lutego z Wigrami Suwałki.