Reklama

Kolejny remis ŁKS-u. Nerwowo przed meczem.

19/02/2011 17:03

W rozegranym dzisiaj sparingu w  Białymstoku ŁKS 1926 Łomża zremisował z drugoligowym zespołem Ruchu Wysokie Mazowieckie. Wszystkie bramki padły już w pierwszej połowie.

Tym razem rywal biało-czerwonych był bardziej wymagający. Zawodnicy Ruchu zdaniem wielu prezentowali wyższą klasę, natomiast nasz zespół zademonstrował ambicje i wolę walki. Ostatecznie po kilku sytuacjach podbramkowych mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Pierwotnie spotkanie miało się rozpocząć o godzinie 10, ale jak się okazało murawa nie została należycie przygotowana. Boisko z pomocą samych zawodników odśnieżano ponad dwie godziny.

Kolejny mecz podopieczni Mirosława Dymka rozegrają już w najbliższą środę 23 lutego z Wigrami Suwałki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości