W rozegranym w sobotę Halowym Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zambrów w kategorii "żacy" wziął udział zespół ŁKSu.
Podopieczni Artura Nadolnego trafili do silnej grupy B. gdzie pierwszy mecz rozegrali jak się później okazało ze zwycięską drużyną z Łap (Petrus Łapy - ŁKS Łomża 3:1). Kolejny mecz grupowy nasi chłopcy stoczyli z Bielskiem Podlaskim (ostatecznie zespół ten zajął 2 miejsce w turnieju). Tym razem był to bardzo wyrównany mecz zakończony rezultatem 1:1. Trzecie spotkanie z Narew Ostrołęka to również remis, wynik 2:2.
Ostatecznie nasz zespół po jedynym przegramy meczu z Mońkami został skwalifikowany na 6 pozycji.
- Powtarzam moim chłopcom, że sprawą drugorzędną jest czy wygrywamy, liczy sie integracja, zabawa. Dali z siebie wszystko. Większość chłopców na tych zawodach to rocznik 2000, a moja drużyna składa się przede wszystkim z młodszych roczników, dlatego tym bardziej jestem z nich dumny, ze starszymi kolegami grali jak równy z równym - mówił trener.
Mimo 6. miejsca w ostatecznej kwalifikacji sędziowie dostrzegli talent naszego młodego bramkarza Michała Sobieskiego, który wybrany został na najlepszego bramkarza zawodów.
Klasyfikacja końcowa turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zambrów:
1. Petrus Łapy
2. MOSiR Bielsk Podlaski
3. Korona Ostrołęka
4. Olimpia Zambrów
5. Promień Mońki
6. ŁKS Łomża
7. Włókniarz Białystok
8. Narew Ostrołęka
Gratulujemy!