Reklama

Kolejny turniej łomżyńskich żaków z ŁKSu

31/01/2011 05:18

W rozegranym w sobotę Halowym Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zambrów w kategorii "żacy" wziął udział zespół ŁKSu.

Podopieczni Artura Nadolnego trafili do silnej grupy B. gdzie pierwszy mecz rozegrali jak się później okazało ze zwycięską drużyną z Łap (Petrus Łapy - ŁKS Łomża 3:1). Kolejny mecz grupowy nasi chłopcy stoczyli z Bielskiem Podlaskim (ostatecznie zespół ten zajął 2 miejsce w turnieju). Tym razem był to bardzo wyrównany mecz zakończony rezultatem 1:1. Trzecie spotkanie z Narew Ostrołęka to również remis, wynik 2:2.

Ostatecznie nasz zespół po jedynym przegramy meczu z Mońkami został skwalifikowany na 6 pozycji.

Reklama

- Powtarzam moim chłopcom, że sprawą drugorzędną  jest czy wygrywamy, liczy sie integracja, zabawa. Dali z siebie wszystko. Większość chłopców na tych zawodach to rocznik 2000, a moja drużyna składa się przede wszystkim z młodszych roczników, dlatego tym bardziej jestem z nich dumny, ze starszymi kolegami grali jak równy z równym - mówił trener.

Mimo 6. miejsca w ostatecznej kwalifikacji sędziowie dostrzegli talent naszego młodego bramkarza Michała Sobieskiego, który wybrany został na najlepszego bramkarza zawodów.

Reklama


Klasyfikacja końcowa turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zambrów:
1. Petrus Łapy
2. MOSiR Bielsk Podlaski
3. Korona Ostrołęka
4. Olimpia Zambrów
5. Promień Mońki
6. ŁKS Łomża
7. Włókniarz Białystok

8. Narew Ostrołęka

Gratulujemy!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości