Reklama

Kolejny wyjazd piłkarek. Szymborska: Spodziewamy się twardej, wyrównanej walki

Przed podopiecznymi Anety Kutny kolejny weekend pełen emocji. Drużyna Handballu Łomża 30 listopada o godzinie 11:00 zmierzy się na wyjeździe z SPR-em Handball Rzeszów w ramach I ligi kobiet.

- Przed nami daleki wyjazd do Rzeszowa, ale absolutnie nie zamierzamy narzekać na podróż. Jedziemy tam w pełni zmotywowane i skoncentrowane. Rzeszów jest naszym sąsiadem w tabeli, więc to spotkanie ma dużą wagę, zarówno dla nich, jak i dla nas. Spodziewamy się twardej, wyrównanej walki, ale właśnie takie mecze lubimy najbardziej - mówi Aleksandra Szymborska.

Zawodniczka Handballu ma nadzieje, że zespół zagra odpowiedzialnie w obronie, szybciej przechodzić do ataku i wykorzystać to, nad czym pracowały przez ostatnie tygodnie.

Reklama

- Jesteśmy gotowe zostawić na boisku całe serce i powalczyć o bardzo ważne punkty - dodaje.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości