Reklama

Kolejny wypadek na hulajnodze! 13-latka w szpitalu [FOTO]

18/04/2025 19:36

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś przed godziną 17 na ul. Wojska Polskiegow Łomży. 13-letnia dziewczynka, jadąc hulajnogą po chodniku, zderzyła się z busem wyjeżdżającym z parkingu przy sklepie Biedronka.

We wstępnych ustaleń wynika, że 13-latka jechała na hulajnodze po chodniku. Na wysokości sklepu Biedronka zderzyła się tam z wyjeżdżającym z parkingu sklepowego busem na łotewskich numerach rejestracyjnych. W  wyniku obrażeń nastolatka ostatecznie trafiła do szpitala dziecięcego w Białymstoku.

To kolejny w ostatnim czasie wypadek z udziałem hulajnogi. Zaledwie wczoraj wieczorem 14-letni chłopiec uległ wypadkowi, jeżdżąc hulajnogą na boisku przy Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży. On również trafił do szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości