Reklama

Kolejny wypadek z udziałem hulajnogi elektrycznej

16/07/2025 13:58

Nastolatek z urazem głowy trafił do szpitala w Białymstoku.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem około godziny 22:00 w Konarzycach. Nastolatek pożyczył od kolegi hulajnogę elektryczną, na której później miał wypadek.

W wyniku upadku doznał urazu głowy i został przetransportowany do szpitala w Białymstoku.

To już kolejne zdarzenie z udziałem hulajnogi elektrycznej w naszym powiecie. Tylko w pierwszym półroczu tego roku w województwie podlaskim doszło do 15 wypadków z ich udziałem, w których rannych zostało 17 osób. Dla porównania, w porównywalnym okresie 2024 roku odnotowano 4 takie wypadki i 5 osób rannych.

Reklama

Dziś w Białymstoku  Komenda Wojewódzka Policji zorganizowała specjalny briefing prasowy poświęcony narastającemu problemowi wypadków z udziałem osób poruszających się na hulajnogach.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/07/2025 14:20
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości