Niebezpieczne zdarzenie na DK 64. W Wiźnie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.
We wtorek (5 maja) w Wiźnie doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Jak informuje nas podkom. Karolina Wojciekian, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, jedna z kierujących trafiła do szpitala na badania. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 64, na trasie Łomża – Jeżewo Stare.
Trwa ustalanie szczegółów i okoliczności kolizji. Policja apeluje o ostrożność na drogach.