Reklama

Wypadek dwóch pojazdów na drodze krajowej. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]

05/05/2026 15:38

Niebezpieczne zdarzenie na DK 64. W Wiźnie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

We wtorek (5 maja) w Wiźnie doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Jak informuje nas podkom. Karolina Wojciekian, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, jedna z kierujących trafiła do szpitala na badania. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 64, na trasie Łomża – Jeżewo Stare.

Trwa ustalanie szczegółów i okoliczności kolizji. Policja apeluje o ostrożność na drogach.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/05/2026 15:45
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości