Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Szosa Zambrowska z ul. Piłsudskiego. Prawdopodobnie powodem kolizji było nieustąpienie pierwszeństwa.
Dzisiaj około godziny 12:00 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych na skrzyżowaniu ul. Szosa Zambrowska z ul. Piłsudskiego. Prawdopodobnie audi jadące od strony ul. Piłsudskiego, skręcając na ul. Szosa Zambrowska, nie ustąpiło pierwszeństwa bmw jadącemu od strony Ronda Lutosławskich.
- Jeden pas ruchu pozostaje zajęty. W wyniku kolizji nie ma osób poszkodowanych, kierowcy trzeźwi - informuje Ula Brulińska Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Łomży.
Na miejscu prowadzone są czynności mające na celu zwolnienie zajmowanego pasa ruchu.