Reklama

Stracił panowanie nad traktorem. Uderzył w ogrodzenie [FOTO]

28/07/2025 13:30

Z nieznanych przyczyn kierujący traktorem zjechał z drogi i uderzył w płot na prywatnej posesji.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:00 w miejscowości Jeziorko. 40-letni mężczyzna prowadzący traktor marki Fendt stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Policja zaklasyfikowała zdarzenie jako kolizję.

Kierowca był trzeźwy i został ukarany mandatem karnym.

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/07/2025 14:54
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości