Z nieznanych przyczyn kierujący traktorem zjechał z drogi i uderzył w płot na prywatnej posesji.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:00 w miejscowości Jeziorko. 40-letni mężczyzna prowadzący traktor marki Fendt stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie.
W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Policja zaklasyfikowała zdarzenie jako kolizję.
Kierowca był trzeźwy i został ukarany mandatem karnym.