Reklama

Kolizja z udziałem amerykańskiego wojska

08/08/2018 07:35

Kolumna samochodów wojskowych jadąca trasą Łomża - Śniadowo w trakcie mijania zarysowała czeski autobus. Do zdarzenia w okolicy zjazdu na Boguszyce. Amerykanie jadący pojazdami wojsk nie zatrzymali się i pojechali dalej. Turyści nie ucierpieli w zdarzeniu.

Policja otrzymała zgloszenie o kolizji wczoraj o godz. 20.40. Najprawdopodobniej autobus jadący w kierunku Łomży w momencie mijania się z jadącymi z naprzeciwka pojazdami armii amerykańskiej.

Z relacji kierowcy autobusu wynika, że to jeden z amerykańskich wozów uszkodził lewy bok autobusu. Z wojskowego pojazdu wystawał element, który zahaczył o karoserię turystycznego mobilu.

- Na miejscu policjanci zastali autokar z grupą z Czech. Kierujący autokarem był trzeźwy. Policjanci skierowali autokar na stację BP, aby nie stwarzać większego zagrożenia - mówi Urszyla Brulińska z KMP Łomża.

Reklama

Dalszymi czynnościami w tej sprawie zajęła się Żandarmeria Wojskowa.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości