Około 10:20 łomżyńscy policjanci otrzymali informację o zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu Alei Legionów i ulicy Polowej w Łomży. Do jednej osoby wezwano karetkę. Utrudnienia nie powinny potrwać długo. Kolejna zdarzenie miało miejsce Żelechach. Auto wypadło z drogi i dachowało.
Zgłoszenie o zdarzeniu na skrzyżowanu wpłynęło o godz. 10:20. Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży do jednej osoby wezwano karetkę pogotowia. Na chwilę obecną trwają tam czynności zmierzające do ustalenia przyczyn, jednak wiemy już, że zdarzene zakwalifikowano jako kolizję. Utrudnienia w tym miejscu nie powinny potrwać już długo.
Również w Żelechach miało miejsce zdarzenie drogowe, które policjanci zakwalifikowali jako kolizję. Kierujący nie dostosował prędkości do panujących warunków i wypadł z drogi, po czym dachował. Osoby podróżujące wyszły z pojazdu o własnych siłach. Uczestncy nie potrzebowali pomocy medycznej.