Reklama

Koncert zespołu THE EAST w Restauracji Retro [VIDEO i FOTO]

21/11/2015 13:29

Choć stawiają dopiero pierwsze kroki na scenie i nie myślą jeszcze o karierze muzycznej, to bez wątpienia nie brakuje im talentu. Grupa uczniów z Gimnazjum nr 6 w Łomży, która stworzyła zespół The East, wystąpiła na swoim pierwszym koncercie w Restauracji Retro. Zobaczcie sami, co potrafią.

 Wspólne granie zaczęli dwa miesiące temu. Na początku było ich troje, poźniej dołączyli kolejni członkowie zespołu. Wczoraj piątka młodych ludzi po raz pierwszy zaprezentowała się publicznie i trzeba przyznać, że wyszło im to bardzo dobrze.

Choć zaczynają o coverów bardziej znanych wykonawców, to od samego początku wybierają ambitny repertuar. Nie chcą, żeby było łatwo i przyjemnie. Przyjemnie - owszem, bo traktują to wszystko na razie tylko jako dobrą zabawę, ale wcale nie łatwo!

Plany na przyszłość? Na razie bliżej niesprecyzowane. Jakieś kolejne koncerty w bliżej nieokreślonym terminie, być może również własne kompozycje. Na samym początku tej drogi warto ich wspierać, bo są młodzi, zdolni i z Łomży. Mamy nadzieję, że nasza relacja otworzy im drogę do występów w naszym mieście. Organizujecie w Łomży koncert? Zaproście The East. dajmy im szansę zaprezentować się szerszej publiczności i rozwoju. naprawdę warto!

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości