Reklama

Koncesje na alkohol aż dla 50-ciu nowych punktów sprzedaży

02/07/2014 07:56

Aż 50 sklepów i barów w mieście może dostać koncesję na alkohol.  Pod wnioskiem o zwiększenie licznby punktów sprzedazy alkoholu podpisał się zastepca prezydenta Beniamin Dobosz.  A jak zagłosuje opozycyjny PiS?

 

   

Prezydent Mieczysław Czerniawski już poraz drugi wystosował do radnych wniosek o zwiększenie punktów sprzedaży napojów alkoholowych w Łomży. Ale wszystko w rękach radnych, którzy zagłosują w tej sprawie 9. lipca.

- Pan prezydent ma zamiar rozwijać miasto poprzez  powiększanie liczby sklepów z koncesją na alkohol - mówi wyraźnie poirytowana radna BernadetaKrynicka. - Przecież i tak za tej kadencji mamy tych punktów dwa razy więcej. Aprobata na koncesję sklepów, tj. Tesco może przyczynić się do splajtowania mniejszych firm płacących podatki do kasy miasta. Jestem przekonana, że inni radni PiS nie poprą tego wniosku.   

Reklama

Wniosek przedsiębiorców na koncesje alkoholowe popiera zastępca prezydenta Beniamin Dobosz, który  przypomina, że liczba koncesji na sprzedaż alkoholu w Łomży jest niższa niż w Suwałkach, Ełku, Ciechanowie  i Ostrołęce.

 
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama