Reklama

Koszykarki Chojnowskiego mają awans!

Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży zapewniły sobie awans do ścisłego finału wojewódzkiego w koszykówce dziewcząt w kategorii Igrzysk Dzieci.

Podopieczne Daniela Chojnowskiego  wygrały trzy mecze w półfinale wojewódzkim rozgrywanym w Łomży. Nasze poradziły sobie z ekipami z: Białegostoku, Augustowa i Łap.

- To były dobre spotkania moich podopiecznych. Najistotniejszy i najtrudniejszy był pierwszy mecz z SP nr 45 Białystok, który tak naprawdę decydował o końcowej klasyfikacji turnieju. W regulaminowym czasie gry był remis i o zwycięstwie zadecydowała dogrywka, w której to moje zawodniczki zachowały więcej zimnej krwi i zwyciężyły. Pozostałe spotkania nie były już tak dramatyczne i dziewczęta z łomżyńskiej "Czwórki" pewnie odniosły zwycięstwa, meldując się tym samym w ścisłym finale wojewódzkim. Wszystkie zawodniczki zagrały na miarę swoich umiejętności i jestem zadowolony z postawy zespołu - mówi Daniel Chojnowski, szkoleniowiec SP 4 w Łomży.

Reklama

WYNIKI SPOTKAŃ
SP 4 Łomża - SP 45 Białystok 29:27
SP 4 Łomża - SP 3 Augustów 50:2
SP 4 Łomża - Sp 1 Łapy 51:2

Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży reprezentowały: Zuzanna Niewińska, Oliwia Tomasiewicz, Kseniya Savatseyeva, Irsana Khamzaeva, Wiktoria Rybakiewicz, Alicja Wybraniak, Hanna Mucha, Klaudia Kneć, Hanna Dziemińska, Zuzanna Grabowska, Zofia Fraszczyk, Julia Laszkowska, Oliwia Kozłowska, Dominika Borkowska. Trener: Daniel Chojnowski.

- Pragniemy złożyć podziękowanie dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży Andrzejowi Flerze za udostępnienie hali sportowej, w której rozgrywany był półfinał wojewódzki - dodaje szkoleniowiec.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/11/2024 20:26
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości