Reklama

Koszykarki jadą po marzenia. Trzymamy kciuki

09/05/2024 18:40

Już jutro zawodniczki UKS-u 4 Łomża rozpoczną walkę w półfinałach mistrzostw Polski U-13. 

Podopieczne Michała Piotrowskiego podczas trzydniowych zmagań zagrają z: GTS-em Gminny Pruszcz Gdański, MUKS-em Bełchatów oraz GTK Gdynia. Wszystkie spotkania będzie można obejrzeć na żywo na YouTube na kanale PZKosz.

- Wyjazd na półfinały nie byłby możliwy bez wsparcia prezydenta miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego oraz naszego sponsora strategicznego. Składamy serdeczne podziękowania. Mam na myśli Ubojnię Zwierząt Roberta Rytela, fundacji Anny Rytel - mówi szkoleniowiec. 

PROGRAM TURNIEJU
(10.05., godz. 18:40)

UKS 4 Łomża - MUKS Bełchatów
(11.05., godz. 10:30)
UKS 4 Łomża - GTK Gdynia
(12.05., godz. 12:45) 
UKS 4 Łomża - GTS Pruszcz Gdański

Reklama

Nasz zespół wystąpi w składzie: Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy, Milena Kuliś, Laura Nikonowicz, Amelia Zoń, Kamila Kowalska, Alicja Dardzińska, Wiktoria Alicka, Emilia Trzonkowska, Oliwia Tomaszewicz, Aleksandra Sobierańska, Maja Niedźwiedzka, Klaudia Korzeniecka. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/05/2024 19:15
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości