Już jutro zawodniczki UKS-u 4 Łomża rozpoczną walkę w półfinałach mistrzostw Polski U-13.
Podopieczne Michała Piotrowskiego podczas trzydniowych zmagań zagrają z: GTS-em Gminny Pruszcz Gdański, MUKS-em Bełchatów oraz GTK Gdynia. Wszystkie spotkania będzie można obejrzeć na żywo na YouTube na kanale PZKosz.
- Wyjazd na półfinały nie byłby możliwy bez wsparcia prezydenta miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego oraz naszego sponsora strategicznego. Składamy serdeczne podziękowania. Mam na myśli Ubojnię Zwierząt Roberta Rytela, fundacji Anny Rytel - mówi szkoleniowiec.
PROGRAM TURNIEJU
(10.05., godz. 18:40)
UKS 4 Łomża - MUKS Bełchatów
(11.05., godz. 10:30)
UKS 4 Łomża - GTK Gdynia
(12.05., godz. 12:45)
UKS 4 Łomża - GTS Pruszcz Gdański
Nasz zespół wystąpi w składzie: Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy, Milena Kuliś, Laura Nikonowicz, Amelia Zoń, Kamila Kowalska, Alicja Dardzińska, Wiktoria Alicka, Emilia Trzonkowska, Oliwia Tomaszewicz, Aleksandra Sobierańska, Maja Niedźwiedzka, Klaudia Korzeniecka.