Podopieczne Michała Piotrowskiego zanotowały kolejną wygraną. Co ciekawe, nasze wygrały zaledwie jedną z czterech kwart, ale i tak cieszyły się z punktów!
Koszykarki UKS 4 Łomża/ GUKS Olimpijczyk Łomża triumfowały 69:60 nad rywalkami z Piaseczna w meczu mazowieckiej ligi w kategorii U-14. Nasze ograły przeciwniczki, które do tej pory miały na koncie same zwycięstwa. Obecnie ekipa Piotrowskiego legitymuje się bilansem 13 zwycięstw oraz jedną porażką.
- To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Pokonaliśmy zespół, który jako jedyny nie miał żadnej porażki w lidze. Przeciwniczki zdecydowanie przewyższały nas warunkami fizycznymi, dlatego tak ważna była dobra gra w obronie na całym boisku i wyprowadzanie szybkich ataków po przejęciu piłki - mówi szkoleniowiec.
Podopieczne Piotrowskiego umocniły się na pozycji wicelidera. - Na dwie kolejki przed końcem cały czas liczymy się w walce o tytuł mistrzyń województwa mazowieckiego - dodaje.
UKS 4 Łomża/ GUKS Olimpijczyk Łomża - MUKS Piaseczno 69:60 (22:5, 13:17, 14:17, 20:21)
UKS 4 Łomża/ GUKS Olimpijczyk: Nikola Modzelewska 12, Nikola Baczewska 19, Aleksandra Cwalina 6, Wiktoria Kupis 1, Julia Kołakowska 7, Wiktoria Dąbkowska 2, Roksana Sańczyk 13, Kinga Bednarczyk, Maja Białomyzy, Laura Nikonowicz 7, Sandra Smaługa, Milena Kuliś, Daria Niebrzydowska 2, Alicja Dardzińska.