Reklama

Koszykarki Olszewskiej i Godlewskiego z super występem! Zuzia Piotrowska z MVP! (zdjęcia)

Cztery zespoły wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt o puchar prezydenta Łomży "UKS 4 Łomża Basket Cup 2025". Gospodynie wystąpił pod okiem Aleksandry Olszewskiej i Damiana Godlewskiego.

- Jestem bardzo dumny z postawy swojego zespołu, który znakomicie pokazał się w roli gospodarza przed własną publicznością. Dziewczynki zostawiły serce na parkiecie, co doskonale wróży na przyszłość. Cieszę się, że nasze koszykarki są w stanie przenieść na warunki meczowe, to co wykonujemy na treningach - mówi Damian Godlewski, szkoleniowiec UKS-u 4 Łomża.

W stawce były ekipy: UKS-u Jedynka Nidzica, Pivotu Piastów, AS-u Mrągowo oraz UKS-u 4 Łomża. Mecze były rozgrywane bez widocznego wyniku na tablicy, a każda z zawodniczek dostała pamiątkowy medal za udział w zawodach. 

Reklama

Dodatkowo przyznane zostały nagrody indywidualne:
Najlepsza zawodniczka w drużynie:

Gabriela Piotrowska - UKS 4 Łomża 
Maja Czarzasta - UKS Jedynka Nidzica 
Lena Kalinowska - AS Mrągowo 
Anna Maria Kurdziel - PIVOT Piastów 

Wyróżnienie trenera:
Nicole Kupidłowska - UKS 4 Łomża 
Joanna Denis - UKS Jedynka Nidzica 
Daria Makarowa - AS Mrągowo 
Diana Karczewska - PIVOT Piastów 

MVP turnieju została
Zuzanna Piotrowska - UKS 4 Łomża 

Drużyna UKS-u 4 Łomża zagra w składzie: Gabriela Chludzińska, Zuzanna Galanek, Gabriela Gorzemba, Nikola Jabłecka, Julia Jastrzębska, Sabina Kneć, Izabela Kuczyńska, Nicole Kupidłowska, Irena Książek, Antosia Nowak, Amelia Piaścik, Gabriela Piotrowska, Zuzanna Piotrowska, Maja Rutkowska, Lena Wysocka.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości