Cztery zespoły wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt o puchar prezydenta Łomży "UKS 4 Łomża Basket Cup 2025". Gospodynie wystąpił pod okiem Aleksandry Olszewskiej i Damiana Godlewskiego.
- Jestem bardzo dumny z postawy swojego zespołu, który znakomicie pokazał się w roli gospodarza przed własną publicznością. Dziewczynki zostawiły serce na parkiecie, co doskonale wróży na przyszłość. Cieszę się, że nasze koszykarki są w stanie przenieść na warunki meczowe, to co wykonujemy na treningach - mówi Damian Godlewski, szkoleniowiec UKS-u 4 Łomża.
W stawce były ekipy: UKS-u Jedynka Nidzica, Pivotu Piastów, AS-u Mrągowo oraz UKS-u 4 Łomża. Mecze były rozgrywane bez widocznego wyniku na tablicy, a każda z zawodniczek dostała pamiątkowy medal za udział w zawodach.
Dodatkowo przyznane zostały nagrody indywidualne:
Najlepsza zawodniczka w drużynie:
Gabriela Piotrowska - UKS 4 Łomża
Maja Czarzasta - UKS Jedynka Nidzica
Lena Kalinowska - AS Mrągowo
Anna Maria Kurdziel - PIVOT Piastów
Wyróżnienie trenera:
Nicole Kupidłowska - UKS 4 Łomża
Joanna Denis - UKS Jedynka Nidzica
Daria Makarowa - AS Mrągowo
Diana Karczewska - PIVOT Piastów
MVP turnieju została
Zuzanna Piotrowska - UKS 4 Łomża
Drużyna UKS-u 4 Łomża zagra w składzie: Gabriela Chludzińska, Zuzanna Galanek, Gabriela Gorzemba, Nikola Jabłecka, Julia Jastrzębska, Sabina Kneć, Izabela Kuczyńska, Nicole Kupidłowska, Irena Książek, Antosia Nowak, Amelia Piaścik, Gabriela Piotrowska, Zuzanna Piotrowska, Maja Rutkowska, Lena Wysocka.