Zawodniczki UKS-u 4 Łomża poznały rywalki podczas półfinałów mistrzostw Polski w kategorii U-13.
Podopieczne Michała Piotrowskiego od 10 do 12 maja powalczą na parkietach GTS-u Gminy Pruszcz Gdański. Oprócz gospodyń w zmaganiach wezmą udział ekipy: MUKS-u Bełchatów oraz GTK VBW Gdynia. Z pewnością przed naszymi zawodniczkami ogromne wyzwanie. Trzeba pamiętać, że w gdzie pozostało 16 najlepszych zespołów w kraju.
Trzymamy kciuki.
