Uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży rozegrały zmagania koszykarskie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Podopieczne Michała Piotrowskiego gościły w progach łomżyńskiej "Dziewiątki". Rozegrały dwa mecze. Jaki był efekt? Trudno, by inny. Nikola Modzelewska i spółka odniosły dwa wysokie zwycięstwa.
Nasze przedstawicielki wygrały 57:16 z SP 3 Zambrów oraz 63:20 z MZS Wysokie Mazowieckie. Dało to im awans do półfinału województwa podlaskiego.
Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży reprezentowały: Nikola Modzelewska, Maja Białomyzy, Wiktoria Kupis, Aleksandra Cwalina, Oliwia Kozłowska, Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Milena Kuliś, Amelia Zoń, Laura Nikonowicz, Wiktoria Alicka, Aleksandra Sobierańska, Klaudia Korzeniecka. Trener: Michał Piotrowski.