Reklama

Koszykarki Piotrowskiego i Olszewskiej zaczęły pięknie!

Podopieczne Marcina Piotrowskiego oraz Aleksandry Olszewskiej z UKS-u 4 Łomża mają za sobą udaną inaugurację podczas Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki.

Łomżanki rozbiły 64:20 MUKS II Bydgoszcz. Przed ekipą kolejne spotkania. Na bieżącą będziemy informować o wynikach ekipy. 

W turnieju bierze udział 16 zespołów z całej Polski. Nasze zawodniczki, mimo młodszego rocznika (2013), staną do rywalizacji ze starszymi koleżankami, co stanowić będzie doskonałą okazję do zdobycia cennego doświadczenia.

UKS 4 Łomża zagra w składzie: Zosia Fraszczyk, Zosia Pupik, Ania Trzonkowska, Zuzia Grabowska, Aleksandra Wysocka, Danusia Zapert, Oliwia Załęcka, Patrycja Laszkowska, Zuzia Taraszkowska, Zuzia Żyzniwska, Julia Zalewska, Marysia Nowak, Klara Wybraniem, Alicja Wybraniak, Aniela Nowacka. Trenerzy: Marcin Piotrowski, Aleksandra Olszewska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości