Reklama

Koszykarki potrzebują pomocy

12/04/2024 09:00

Zawodniczki Michała Piotrowskiego są niesamowite. Po wygraniu strefy mazowiecko-podlaskiej, awansowały do ćwierćfinału mistrzostw Polski.

Koszykarki UKS 4 Łomża potrzebują sponsora, aby spełniać sportowe marzenia. Przed nimi turniej w Nowym Tomyślu, który odbędzie się od 19 do 21 kwietnia. - Niestety, koszty wyjazdu przerastają możliwości naszego klubu. Dziewczyny  w tym sezonie ligowym wygrały wszystko, co tylko było do wygrania - mówi szkoleniowiec.

Piotrowski zwraca się do wszystkich osób, które mogłyby dofinansować wyjazd o pomoc. - Do kolejnych zmagań pozostał tylko tydzień. Mam nadzieję, że brak środków finansowych nie odbierze naszym koszykarkom możliwość rywalizowania z najlepszymi zespołami w Polsce - dodaje.

Reklama

Udział w zawodach tak wysokiej rangi będzie doskonałą formą promocji. Informację o sponsoringu będą zamieszczane we wszystkich materiałach na stronie internetowej klubu.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości