Zawodniczki Michała Piotrowskiego są niesamowite. Po wygraniu strefy mazowiecko-podlaskiej, awansowały do ćwierćfinału mistrzostw Polski.
Koszykarki UKS 4 Łomża potrzebują sponsora, aby spełniać sportowe marzenia. Przed nimi turniej w Nowym Tomyślu, który odbędzie się od 19 do 21 kwietnia. - Niestety, koszty wyjazdu przerastają możliwości naszego klubu. Dziewczyny w tym sezonie ligowym wygrały wszystko, co tylko było do wygrania - mówi szkoleniowiec.
Piotrowski zwraca się do wszystkich osób, które mogłyby dofinansować wyjazd o pomoc. - Do kolejnych zmagań pozostał tylko tydzień. Mam nadzieję, że brak środków finansowych nie odbierze naszym koszykarkom możliwość rywalizowania z najlepszymi zespołami w Polsce - dodaje.
Udział w zawodach tak wysokiej rangi będzie doskonałą formą promocji. Informację o sponsoringu będą zamieszczane we wszystkich materiałach na stronie internetowej klubu.