Reklama

Koszykarki UKS-u 4 mistrzyniami! Pupik, Trzonkowska i Zalewska z nagrodami (zdjęcia)

W niedzielę odbył się finał Młodzieżowej Ligi Koszykówki w Warszawie. Zawodniczki z Łomży spisały się świetnie.

Warto podkreślić, że dziewczęta grały z rocznikiem 2013 i młodszym, dlatego tym bardziej należą się im wielkie gratulacje! Rozegrane zostały dwa finałowe mecze, które zakończyły się wygraną podopiecznych Marcina Piotrowskiego i Aleksandry Olszewskiej. Nasze pokonały UMCS Lublin oraz Ósemkę Warszawa.


Klasyfikacja końcowa ligi
1. UKS 4 Łomża
2. Ósemka Warszawa 
3. UMCS Lublin
4. UKS Białołęka 
5. Akademia Koszykówki Ożarów
6. Team Sparta Warszawa  

Zostały rozdane również nagrody indywidualne, w których zostały wyróżnione: 
MVP: Zosia Pupik 
Zawodnik drużyny marzeń: Ania Trzonkowska 
Zawodnik drużyny: Julia Zalewska 

Reklama

UKS 4 Łomża reprezentowały: Julia Zalewska, Paulina Ołdakowska, Klara Wybraniak, Zuzanna Grabowska, Anna Trzonkowska, Zofia Mieczkowska, Patrycja Laszkowska, Zuzanna Żyznowska, Maja Bronowicz, Aniela Nowacka, Oliwia Załęcka, Alicja Wybraniak, Zofia Fraszczyk, Danuta Zapert, Zofia Pupik, Aleksandra Wysocka, Zuzanna Taraszkowska, Maria Nowak. Trenerzy: Marcin Piotrowski, Aleksandra Olszewska.  

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości