Już dzisiaj zawodniczki UKS-u 4 Łomża rozpoczną rywalizację w 1/4 mistrzostw Polski w koszykówce.
Podopieczne Michała Piotrowskiego o godz. 16:00 zmierzą się z Dream Teamem Nowy Tomyśl. Przed naszymi koszykarkami jeszcze spotkania z UKS-em BAT Kartuzy oraz KSW Spartakus Jelenia Góra.
- Grupa jest bardzo wyrównana. Zaczynamy od starcia z gospodyniami. Myślę, że dopiero po pierwszym meczu będziemy mądrzejsi. Jeszcze nigdy nie walczyliśmy z ekipami z: Nowego Tomyśla i Jeleniej Góry - mówi szkoleniowiec.
Piotrowski wierzy w sukces. - Na tym etapie nie ma słabych zespołów. Myślę, że mamy szansę na awans - dodaje.