Przed zawodniczkami UKS-u 4 Łomża turniej półfinałowy w Pruszczu Gdański. Dzisiaj o godz. 18:30 podopieczne Michała Piotrowskiego zagrają z MUKS-em Bełchatów.
- Gramy z zespołami z województwa pomorskiego i łódzkiego, gdzie koszykówka kobieca jest na bardzo wysokim poziomie. Mimo to uważam, że nie jesteśmy bez szans i zrobimy wszystko aby sprawić niespodziankę - mówi szkoleniowiec.
Piotrowski przyznaje, że przed sezonem wraz z zawodniczkami założyli sobie dwa cele. - Chcieliśmy zdobyć tytuł mistrzowski w województwie i wywalczyć awans do ćwierćfinału mistrzostw Polski. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego teraz, gdy awansowaliśmy do półfinału, marzy nam się udział w finale - dodaje.
33-latek, który pracuje z zespołem od trzech lat nie ukrywa, że zdecydowanym faworytem do wygrania grupy są gospodynie z Pruszcza Gdańskiego. - Powalczymy. Półfinał to bardzo duże wydarzenie sportowe, a zarazem nagroda dla dziewcząt za ciężką pracę i mnóstwo wyrzeczeń - kończy Piotrowski.