Reklama

Kradzież klimatyzatorów z Urzędu Miasta w Łomży

23/02/2024 17:01

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 37-latka. Mężczyzna ukradł dwa klimatyzatory z terenu Urzędu Miasta. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Rano 22 lutego, łomżyński dyżurny otrzymał zgłoszenie, że dwóch mężczyzn ukradło klimatyzatory z Urzędu Miasta w Łomży. Jak się okazało, urządzenia były zdemontowane i pozostawione na zewnątrz placówki urzędu.

Po godzinie 9 przyszło tam dwóch mężczyzna i je zabrało. Podczas przeglądania monitoringu mundurowi rozpoznali jednego z mężczyzn. Był to mieszkaniec Łomży znany policjantom z szeregu wcześniejszych zdarzeń kryminalnych.

Policjanci na jednej ze stacji benzynowych zauważyli tego mężczyznę. 37-latek został zatrzymany. Teraz policjanci ustalają wartość strat oraz zakres jego odpowiedzialności. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.  

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości