Reklama

Kradzież w gabinecie weterynaryjnym w Łomży. Poznajesz tego mężczyznę?

14/09/2024 12:56

Dziś przed południem doszło do kradzieży w gabinecie weterynaryjnym przy ul. Księżnej Anny 27 w Łomży. Z gabinetu skradziono służbowego laptopa, który był niezbędnym narzędziem pracy personelu kliniki. Co ciekawe, całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu zamontowaną w poczekalni.

Według wstępnych ustaleń sprawcą jest mężczyzna w wieku około 40 lat. Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawili się policyjni technicy, którzy rozpoczęli czynności śledcze w celu zabezpieczenia dowodów oraz identyfikacji złodzieja.

Nagranie z monitoringu może okazać się kluczowe w rozwiązaniu tej sprawy. Widoczny na nim mężczyzna, po krótkiej chwili oczekiwania w poczekalni, wykorzystał moment nieuwagi personelu, aby zabrać laptopa i opuścić gabinet. Obecnie funkcjonariusze analizują materiał filmowy, próbując jak najszybciej ustalić tożsamość sprawcy.

Reklama

Osoby, które rozpoznają sprawcę lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu 112.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/09/2024 13:08
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości