Reklama

KS Śniadowo. By wyszło słońce z Promieniem Mońki

30/04/2026 17:31

O godz. 18:00 kolejne starcie o punkty w IV lidze. Piłkarze KS-u Śniadowo podejmą zespół z Moniek.

W weekend zespół Marcina Makowskiego przegrał 1:5 na boisku Warmi Grajewo. Zaczęło się pięknie, bo w 32 minucie prowadzenie dał Jakub Piasecki. Tuż przed przerwą wyrównał Edison Fernandes Da Silva Junior. Druga połowa? Lepiej o niej zapomnieć.

Przed drużyną domowy mecz z Promieniem, który w minioną niedzielę zremisował 2:2 z LZS-em Krynki. Jesienią nasi przegrali 0:2. Promień plasuje się na dziewiątym miejscu. Ma na koncie 37 punktów. Z kolei KS zgromadził 28 "oczek", co daje dwunastą lokatę.

- Zagramy u siebie. Rywale są wyżej w tabeli, ale liczę na dobry występ i punkty - mówi Makowski.

Reklama

Liczymy na punkty!
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości