Reklama

Kto ukradł znak?

13/02/2025 14:31

W miejscowości Czartoria nieznany sprawca ukradł znak postawiony przy przystanku autobusowym.

Gmina Miastkowo apeluje do mieszkańców o pomoc, w ustaleniu kto ukradł znak drogowy ustawiony przy przystanku autobusowym w miejscowości Czartoria. 

Do kradzieży doszło dzisiejszej nocy.

- To skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, zwłaszcza że gmina dokłada wszelkich starań, aby poprawiać komfort życia mieszkańców. Takie nielegalne działania generują dodatkowe koszty, które uniemożliwiają realizację równie ważnych zadań- piszę na swoim profilu na facebooku gmina- jednocześnie apelując o przekazywanie informacji na temat kradzieży.  

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/02/2025 16:11
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama