W miejscowości Czartoria nieznany sprawca ukradł znak postawiony przy przystanku autobusowym.
Gmina Miastkowo apeluje do mieszkańców o pomoc, w ustaleniu kto ukradł znak drogowy ustawiony przy przystanku autobusowym w miejscowości Czartoria.
Do kradzieży doszło dzisiejszej nocy.
- To skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, zwłaszcza że gmina dokłada wszelkich starań, aby poprawiać komfort życia mieszkańców. Takie nielegalne działania generują dodatkowe koszty, które uniemożliwiają realizację równie ważnych zadań- piszę na swoim profilu na facebooku gmina- jednocześnie apelując o przekazywanie informacji na temat kradzieży.