Reklama

Kupcy od jutra wchodzą do hali

31/03/2014 12:26

Nadzór budowlany wydał pozwolenie na użytkowanie hali targowej na miejskim targowisku i przylegającej do niej wiaty. Kupcy do wynajętych przez siebie lokali będą mogli wejść od jutra.

- Organ nadzoru budowlanego wydał pozwolenie na użytkowanie budynku handlowo-usługowo-administracyjnego wraz z wiatą targowiska miejskiego z parkingami i dojazdami. W opinii nadzoru, obiekt został wybudowany zgodnie z zatwierdzonym projektem budowlanym oraz warunkami decyzji o pozwoleniu na budowę- informuje Anna Sobocińska, rzecznik prasowy prezydenta Łomży.

Przedsiębiorcy, którzy będą wynajmować lokale w nowej hali (do tej pory handlujący na targowisku "pod chmurką" i w kilkunastu boksach w Hali Targowej na Starym Rynku), do pomieszczeń będą mogli wejść od jutra.

Reklama

Co najmniej kilkunastu dni potrzebują na ich przygotowanie- posprzątanie, urządzenie i rozłożenie towaru. Zakupy w nowej hali mają być jednak możliwe jeszcze przed Wielkanocą. Do tej pory na ul. Sikorskiego powinna przenieść się też Straż Miejska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości