Reklama

Kupiski: Audi zderzyło się z tico. Cztery osoby w szpitalu. [FOTO]

02/04/2014 08:48

Kierowca audi nie sprawdził, czy może bezpiecznie włączyć się do ruchu. Wyjechał prosto pod nadjeżdżające daewoo tico. Samochody wpadły do przydrożnych rowów. Cztery osoby zostały zabrane do szpitala.

Do wypadu doszło przed godz. 10.00 w Starych Kupiskach.

Kierowca audi 80 na kolneńskiej rejestracji wyjeżdżał z ul. Sadowej w ul. Armii Krajowej. Nie upewnił się jednak, czy może bezpiecznie przejechać przez skrzyżowanie, mimo tego przycisnął pedał gazu... Wjechał prosto pod zarejestrowane w Łomży daewoo tico, za którego kierownicą siedziała kobieta.

Samochody zderzyły się i wpadły do przydrożnego rowu. Uderzenie okazało się na tyle silne, że kompletnie zniszczyło przednią część obu aut. Cztery osoby podróżujące samochodami zostały przewiezione do szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości